Ta oferta pracy jest nieaktualna od 371 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Techniczny

  • Charzyno (pow. kołobrzeski), zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 16.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Polarica - Nordfish Foodmark Sp. z o.o. – będąca częścią Firmy Lisner Sp. z o.o. - poszukuje do Zakładu Produkcyjnego w Charzynie k. Kołobrzegu osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

    MISTRZ TECHNICZNY

    Miejsce pracy: Charzyno (pow. kołobrzeski)

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie i nadzorowanie działań w ramach usuwania usterek, wykonywania przeglądów urządzeń, planowania zadań prewencyjnych;
    • Konserwacje i bieżące naprawy oraz stały nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń produkcyjnych;
    • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji;
    • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych;
    • Tworzenie harmonogramów przeglądów i napraw maszyn i urządzeń;
    • Uczestniczenie w planowaniu i odbiorach inwestycji technicznych oraz koordynowanie prac firm zewnętrznych w tym zakresie;
    • Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;
    • Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów i funkcjonowania działu;
    • Obsługa Techniczna i wykonywanie przezbrojeń linii produkcyjnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, mechanik, automatyk lub pokrewne);
    • Wiedza i umiejętności z zakresu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz pracy z dokumentacją techniczną;
    • Uprawnienia SEP do 1 kV;
    • Gotowość w pracy w systemie 3-zmianowym.
    • Dodatkowym atutem będą: wiedza z zakresu podstaw automatyki oraz znajomość zasad LEAN MANAGEMENT, TPM

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej;
    • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych;
    • Stabilne zatrudnienie na odpowiedzialnym stanowisku.
    Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    bottom