Oferta pracy

Mistrz Utrzymania Ruchu

Cedo Sp. z o.o.

  • Nowowiejska 32, Kąty Wrocławskie
    Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Nowowiejska 32

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem (10 osób technicy UR i automatyk).

  • Zapewnieni ciągłości pracy maszyn.

  • Przygotowywania harmonogramów I realizacja przeglądów technicznych maszyn i urządzeń.

  • Analiza i eliminowanie przyczyn awarii.

  • Prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów.

  • Prowadzenie inicjatyw ciągłego doskonalenia celem poprawy bezpieczeństwa, ergonomii pracy, jakości, redukcji kosztów.

  • Zarządzanie procesem zamawiania części zamiennych.

  • Współpraca i koordynowanie prac z firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika lub team leadera w utrzymaniu ruchu.

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki i pneumatyki.

  • Uprawnienie SEP GR. 1 (mile widziane).

  • Język angielski – poziom B1/B2 (średniozaawansowany, umożlwiający komunikowanie się).

  • Umiejętność pracy z zespołem i budowania efektywnej komunikacja.

  • Umiejętność analizy danych.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Bezpieczne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Udział w kursie języka obcego dofinansowany przez pracodawcę.

  • Program rekomendacji pracowników.

  • Dofinansowania do kursów i szkoleń.

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę abonamentową "Sport, kultura, wypoczynek" .

  • Program Medicover Sport.

  • Program "Owocowa środa".

  • Dodatki świąteczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Jeśli oferta pracy z nami Ciebie zainteresowała prosimy o kontakt.

Grupa Cedo to zatrudniająca 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 27 lat jesteśmy obecni na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.

W Kątach Wrocławskich w nowoczesnym, stale rozwijającym się zakładzie , produkujemy szeroki asortyment produktów powszechnego użytku dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy godni zaufania, a wszystkie nasze produkty są certyfikowane.

Przewiń do profilu firmy