Ta oferta pracy jest nieaktualna od 266 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Utrzymania Ruchu

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 2017-01-30

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PERŁA - BROWARY LUBELSKIE S.A.
- lider branży piwnej w regionie lubelskim, w związku z dynamicznym rozwojem
poszukuje kandydatów na stanowisko:

MISTRZ UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Nadzór i utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie zakładu
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, automatyka, mechanika)
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle
  • Praktyka w kierowaniu zespołem pracowników
  • Znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania schematów elektrycznych, znajomość zagadnień związanych z instalacjami elektrycznymi
  • Znajomość systemów automatyki przemysłowej
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej, stabilnej firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny (z dopiskiem „Mistrz Utrzymania Ruchu”) prosimy nadsyłać w terminie do 10.02.2017r na adres: PERŁA – BROWARY LUBELSKIE S.A. Sekcja Kadr i Płac, ul. Bernardyńska 15, 20-950 Lublin lub klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o dodanie w treści listu motywacyjnego następującego zdania: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych, Dz.U.Nr 133, poz.883)”.

Informujemy, iż nie zwracamy nadesłanych aplikacji. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERŁA – Browary Lubelskie S.A., 20-950 Lublin, ul. Bernardyńska 15, tel. (081) 71 01 200, fax (081) 71 01 202, NIP 712-010-34-04, REGON 430128566, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000016008. Wysokość kapitału zakładowego Spółki: 1 380 000 zł opłacony w całości.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się