Mistrz Utrzymania Ruchu

Animex Foods Sp. z o.o. Oddział w Opolu

  • Drobiarska 4, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Drobiarska 4

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i organizacja pracy w dziale Utrzymania Ruchu,

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Wsparcie w diagnozowaniu usterek układów automatyki, pneumatyki, hydrauliki, mechaniki, elektryki,

  • Planowanie i organizowanie konserwacji i napraw maszyn i urządzeń oraz opracowanie związanej z tym dokumentacji,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,

  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze Utrzymania Ruchu,

  • Wsparcie procesu inwestycyjnego,

  • Współpraca z pozostałymi działami w organizacji, firmami zewnętrznymi oraz Urzędami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie Techniczne (elektryk, automatyk, mechatronik, mechanik),

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i motywowaniu zespołu,

  • Wiedza w zakresie układów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych, znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • Dobra organizacja pracy oraz współpracy z innymi działami, firmami,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność,

  • Uprawnienia SEP,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym komunikację

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system motywacyjny (premia + nagrody)

  • Możliwość rozwoju ( plany i ścieżki rozwojowe)

  • Pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, dofinansowanie karty sportowej,

  • Prywatna opieka medyczna LUXMED

  • Bezprocentowe pożyczki PKZP

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • Pomoc finansowa dla pracowników w trudnych sytuacjach

  • Aktywność sportowa (m.in. możliwość wyjazdów na międzyzakładowe zawody w piłce nożnej oraz piłce siatkowej)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa oraz wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki czy Morliny.

Przewiń do profilu firmy