Oferta pracy

Mistrz Utrzymania Ruchu

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant O firmie

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant

Generała Mariusza Zaruskiego 11

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań podległego zespołu. Zarządzanie pracownikami w celu osiągnięcia wyznaczonych celów, zapewnienie obowiązujących instruktaży, szkoleń, egzekwowanie przestrzegania adekwatnych przepisów

  • Zapewnienie bieżącej współpracy z działem produkcji

  • Utrzymanie w należytym porządku warsztatu, zgodnie z przyjętym standardem

  • Zabezpieczenie maszyn/urządzeń na czas awarii

  • Uczestniczenie w naprawach maszyn i urządzeń oraz odpowiada za jakość prac wykonywanych przez swoich podwładnych pracowników

  • Branie czynnego udziału w procesie uruchomienia nowych wyrobów

  • Podejmowanie działań gwarantujących przestrzeganie norm bhp i ochrony środowiska oraz zgodność prowadzonej działalności z wymogami prawa

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej

  • Uprawnienia elektryczne SEP G1 E, mile widziane również G2 i G3

  • Wiedza dot. układów pneumatyki i hydrauliki siłowej

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność zarządzania ludźmi

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i podległego zespołu

  • Zorientowanie na cele i wyniki

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Skuteczna komunikacja

  • Umiejętność dobrej współpracy

  • Dyspozycyjność do okazjonalnych nadgodzin lub pracy w weekendy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. premia wakacyjna, świąteczna)

  • Możliwości rozwoju kompetencji poprzez udział w projektach i szkoleniach oraz pracę na nowoczesnych urządzeniach

  • Możliwości awansu w wielu obszarach zawodowych

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole, który charakteryzuje pasja i profesjonalizm

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia wakacyjna oraz świąteczna

  • dofinansowanie do studiów podyplomowych

  • kursy językowe

  • firmowy klub biegacza

  • dodatkowe dni urlopów okolicznościowych

  • Multisport i MedicoverSystem(OK System)

  • Konkursy dla dzieci pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie (online lub osobiście)

3

Wyniki rekrutacji

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. od maja 2019 roku jest częścią Magneti Marelli CK Holdings Co., Ltd., powstałej z połączenia Magneti Marelli i Calsonic Kansei. Siedziba Grupy znajduje się w Japonii w Saitama. Marelli posiada 170 zakładów i centrów badawczo-rozwojowych w Europie, Japonii, Amerykach oraz Azji. Prowadzi działalność w zakresie projektowania i produkcji zaawansowanych technologicznie systemów komponentów dla sektora motoryzacyjnego.

W Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o., zakład Automotive Lighting zajmujemy się projektowaniem i produkcją oświetlenia zewnętrznego dla wszystkich głównych producentów aut. Nasz zespół tworzy 1700 pracowników.

Przewiń do profilu firmy