Mistrz Utrzymania Ruchu

FaureciaO firmie

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Dozór i organizacja pracy w dziale utrzymania ruchu

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wsparcie w diagnozowaniu usterek układów automatyki, pneumatyki, hydrauliki, mechaniki

  • Planowanie i organizowanie konserwacji i napraw maszyn i urządzeń oraz opracowanie związanej z tym dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, elektryk, automatyk, mechatronik

  • Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wiedza w zakresie układów pneumatycznych, hydraulicznych, mechatronicznych

  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP 1 KV grupa E/D

  • Samodzielność, dokładność i systematyczność, zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji

  • Gotowość pracy w systemie 2 zmianowym: pn-pt ; 7-15 i 15-23

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • Stołówka pracownicza

Faurecia

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy