Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz W Obszarze Produkcji

  • Mielec, podkarpackie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. należące do Sikorsky Aircraft Corporation są aktualnie największym producentem statków powietrznych w Polsce. Flagowymi produktami są oferowane dla odbiorców w wersji wojskowej śmigłowce S-70i BLACK HAWK oraz samoloty M28. Oprócz gotowych wyrobów firma produkuje elementy struktury – kabiny, pylony i stożki ogonowe do amerykańskiej wersji  śmigłowca BLACK HAWK UH-60 oraz realizuje zamówienia w ramach kooperacji przemysłowej.

    PZL Mielec wraz z Sikorsky Aircraft Corporation od listopada 2015 roku są częścią koncernu Lockheed Martin, działającego w dziedzinie bezpieczeństwa oraz techniki lotniczej i kosmicznej. Lockheed Martin zatrudnia na całym świecie ponad 126 tys. pracowników.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Mielec

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe
    • Umiejętność motywacji i oceny podległego personelu
    • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
    • Zaangażowanie, pracowitość i asertywność
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym
    • Wysoce rozwinięta umiejętność pracy  w zespole oraz pod presją czasu
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Silne zdolności przywódcze i umiejętność zarządzania zróżnicowanym zespołem pracowniczym
    • Duża samodzielność w działaniu
    • Silna motywacja do realizacji postawionych celów
    • Umiejętność planowania i konsekwencja w  realizacji zaplanowanych działań

    Zakres Obowiązków:

    • Organizacja pracy podległego zespołu
    • Nadzór nad produkcją zgodnie z przyjętym harmonogramem
    • Bieżąca analiza postępów produkcji, przeprowadzenie korekt harmonogramu
    • Optymalizacja procesów produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów wykonania zlecenia produkcyjnego,
    • Dokonywanie bieżącej oceny podległych pracowników
    • Zarządzanie personelem (listy obecności, urlopy, szkolenia, rozwój kompetencji)
    • Ścisła współpraca z bezpośrednim przełożonym
    • Kontrola i nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych

    Oferujemy:

    • Stabilność oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
    • Nabywanie doświadczeń w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
    • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.

    Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zapraszamy Cię do złożenia aplikacji klikając:

    Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o.
    ul. Wojska Polskiego 3
    39-300 Mielec

    W dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883.