Oferta pracy

Mistrz Warsztatu – Dział Utrzymania Ruchu

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.OO firmie

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Urszuli Ledóchowskiej 33/35

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja prac oraz nadzór nad podległymi pracownikami działu Utrzymania Ruchu.

  • Nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń, raportowanie wskaźników dotyczących napraw i remontów.

  • Wsparcie zespołu w diagnozowaniu usterek układów mechaniki i pneumatyki.

  • Nadzór nad ogólnym stanem infrastruktury (budynków).

  • Współpraca z dostawcami maszyn, części oraz firmami serwisowymi.

  • Przygotowywanie rocznych planów remontów parku maszynowego.

  • Wdrażanie projektów optymalizacyjnych.

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczanie na stanowisku mistrza w dziale utrzymania ruchu firmy produkcyjnej.

  • Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym.

  • Wiedza merytoryczna dot. układów mechaniki i pneumatyki, pozwalająca na sprawne zarzadzanie zespołem.

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami w dziale utrzymania ruchu.

  • Łatwość podejmowania decyzji oraz odpowiedzialność.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Premie roczne

  • Karty Sodexo

  • Obiady w Firmie