Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz wydziału logistyki

GOLDBECK ELEMENTY POLSKA Sp. z o.o.O firmie

GOLDBECK ELEMENTY POLSKA Sp. z o.o.

Przemysłowa 3

Lućmierz-Las (pow. zgierski)

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie przepływem materiałów i zleceniami transportowymi,

  • planowanie i zabezpieczenie realizacji transportów oraz odpowiedzialność za poprawność dokumentacji,

  • nadzór nad właściwym zabezpieczeniem transportów,

  • kierowanie zespołem i planowanie pracy zespołu,

  • nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych aktów normatywnych, w tym BHP i PPOŻ, przez podległy personel,

  • praca w systemach informatycznych.

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie o kierunku logistyka lub pokrewne,

  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej lub w logistyce, preferowany obszar magazynu i transportu konstrukcji stalowych,

  • zaawansowana znajomość procesów logistycznych,

  • znajomość nowoczesnych systemów IT i standardowego oprogramowania,

  • min. 3-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem,

  • kooperatywność i działanie zorientowane na cel,

  • doskonała komunikacja oraz duże poczucie odpowiedzialności,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,

  • szkolenie wprowadzające w Niemczech,

  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • świetne warunki pracy (nowy Zakład!),

  • możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.

Przewiń do profilu firmy