Oferta pracy

Mistrz Wydziału Mechaniczno-Energetycznego (k/m)

Südzucker Polska S.A. O firmie

  • Pszenno (pow. świdnicki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiej Grupy Südzucker, największego producenta cukru na świecie. Naszym celem jest produkcja cukru w oparciu o najwyższe kompetencje oraz zaufanie naszych plantatorów i pracowników. Dbamy o trwałe relacje z klientami. Działamy w harmonii z otoczeniem. Nasza marka „Cukier Królewski” od lat cieszy się zaufaniem i popularnością wśród konsumentów.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i organizacja pracy podległych pracowników w ramach Wydziału Mechaniczno-Energetycznego
  • Nadzór nad warsztatami mechanicznymi i narzędziownią
  • Planowanie i nadzór budżetu remontowego i inwestycyjnego
  • Udział w realizacji projektów inwestycyjnych
  • Zapewnienie ciągłości dostaw materiałów i usług serwisowych dla prowadzenia prac remontowych zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Pełnienie funkcji Kierownika Zmiany w trakcie kampanii cukrowniczej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe zbliżone z profilem wykonywanych prac (mechanika, energetyka)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office, CAD)
  • Efektywne organizowanie pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów w sytuacjach stresowych
  • Umiejętność prezentacji i komunikacji
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów, tj. nielimitowana prywatna opieka medyczna z szerokim zakresem specjalizacji i badań medycznych (także dla członków rodziny), świadczenia z zakresu sportu, kultury, rekreacji
  • Świadczenia socjalne, np. pożyczki na zakup mieszkania/domu, deputat cukrowy
  • Premia wypłacana po dokonaniu rocznej oceny pracowniczej
  • Profesjonalne szkolenia
Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu Pracuj.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzonej rekrutacji oraz zachowanie moich danych osobowych przez Südzucker Polska S.A. także po zakończeniu rekrutacji dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych w Südzucker Polska S.A. Wyrażona zgoda może być w każdym czasie odwołana bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.”

Lokalizacja: Pszenno, Cukrownia Świdnica

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy