Oferta pracy

Mistrz Wydziału Produkcyjnego - branża mięsna

FARMIO SA

  • Golina (pow. jarociński)

    Golina (pow. jarociński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie płynnego przebiegu procesów produkcyjnych pod względem jakości, terminowości i efektywności produkcji;

  • Planowanie, realizacja i weryfikacja skuteczności zadań podległego zespołu w zakresie przydziału obowiązków z uwzględnieniem terminów realizacji poszczególny zleceń;

  • Nadzór nad parkiem maszynowym i podległą infrastrukturą;

  • Nadzór nad wyrobami produkowanymi w zakresie kontroli jakości wyrobu, dbanie o minimalizację strat;

  • Odpowiedzialność i nadzór nad podległym personelem w zakresie przestrzegania obowiązujących regulaminów i zasad bhp;

  • Sporządzanie raportów produkcyjnych oraz analiza;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;

  • Doświadczenie w organizacji pracy podległego zespołu pracowników;

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie;

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku;

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

O nas

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. w Golinie koło Jarocina z najnowszą technologią procesu uboju i dzielenia kurczaka należą do grupy kapitałowej FARMIO, polskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego i jaj pochodzących od kur karmionych paszami wolnymi od GMO i dodatkowo przebadanymi na obecność antybiotyków.

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz wysokie standardy współpracy z pracownikami i partnerami biznesowymi.

Obecnie, poszukujemy do pracy na stanowisko: Mistrz Wydziału