Logo Pracuj.pl

Mistrz Zakładu Kanalizacji

Żyrardów Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki KomunalnejO firmie

  • Jaktorów (pow. grodziski)
    Jaktorów (pow. grodziski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Znajomość budowy i zasad działania wszystkich urządzeń zainstalowanych w systemie kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Jaktorów.
  • Zabezpieczenie techniczno- technologiczne i nadzór nad bezawaryjną pracą urządzeń elektrycznych i AKPiA zainstalowanych w systemie kanalizacji.
  • Nadzór nad terminowym przeprowadzaniem prac konserwacyjnych i przeglądów maszyn i urządzeń elektrycznych.
  • Zabezpieczenie techniczno- materiałowe i bezpośredni nadzór nad usuwaniem awarii, wykonywaniem prac remontowych, montażem urządzeń na terenie obiektów związanych z systemem kanalizacji podciśnieniowej.
  • Nadzór w zakresie kontroli technicznej nad wykonywaniem nowych przyłączy i elementów sieci kanalizacyjnej na terenie działania Zakładu.
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem kanalizacji podciśnieniowej na terenie gminy Jaktorów.
  • Lokalizacja uszkodzeń systemu monitoringu obsługującego sieci kanalizacji podciśnieniowej (ISEKI).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o kierunku związanym z systemami automatyki i sterowania,
  • min. 3- letnie doświadczenie na stanowisku pracy o zbliżonym zakresie działania,
  • znajomość i doświadczenie w zakresie utrzymania w ruchu urządzeń elektroenergetycznych, uprawnienia SEP do min. 1kV,
  • predyspozycje i doświadczenie serwisowe w zakresie lokalizacji i szybkiej naprawy uszkodzeń w szafach sterujących,
  • predyspozycje/ doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników związanych z utrzymaniem ruchu systemu kanalizacji,
  • znajomość w zakresie budowy utrzymania/ eksploatacji urządzeń kanalizacyjnych (pompy tłoczne, pompy próżniowe),
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Mistrz Zakładu Kanalizacji, Jaktorów (pow. grodziski)