Mistrz zmianowy - Brygadzista

Inter Metal Sp. z o.o.O firmie

Inter Metal Sp. z o.o.

Karola Marcinkowskiego 150

Inowrocław

W związku z planowanym otwarciem nowoczesnej cynkowni w Inowrocławiu firma Inter Metal Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska:

Profil kandydata:

  • ddoświadczenie w kierowaniu przynajmniej kilkunastoosobowym zespołem pracy w branży przemysłowej - min. 3 lata
  • doświadczenie w pracy w ocynkowni ogniowej lub pokrewnych procesach zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych będzie niewątpliwym atutem
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • umiejętność planowania i harmonogramowania prac wydziału
  • umiejętność rozdzielania zadań i rozliczania efektów pracy
  • znajomość modułu produkcyjno-planistycznego systemu klasy ERP - znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość lean management
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Zakres zadań:

  • realizacja planu produkcyjnego poprzez odpowiednie harmonogramowanie prac wydziału
  • harmonogramowanie prac wydziału wynikające z przyjętego planu produkcyjnego
  • rozdzielanie zadań i rozliczanie efektów pracy
  • raportowanie wyników produkcyjnych (terminowość, jakość, produktywność) zgodnie z przyjętymi wewnętrznymi procedurami firmy i SZJ ISO 9001
  • kontrola przestrzegania zasad BHP
  • współpraca z działami wspierającymi w celu uzyskania optymalnego wyniku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę w oparciu o umowę o pracę
  • pracę dwuzmianową
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • praktyczne przeszkolenie w kraju i za granicą
  • rozwój zawodowy, którego podstawą jest wykorzystywanie nowoczesnej technologii
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • dofinansowanie karnetów Multisport
  • premię roczną uzależnioną od wyników pracy
  • świadczenia socjalne – m.in. karty podarunkowe w okresie świątecznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Inter Metal sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu (88-110) przy ul. Marcinkowskiego 150, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

www.intermetal.com.pl

ul. Marcinkowskiego 150
88-100 Inowrocław
POLAND

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy