Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz zmianowy

  • Brzesko, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-02-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

    Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na Wydziale Produkcji Wieczek w Brzesku na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzesko

    Główne obowiązki:

    • Organizacja i nadzorowanie pracy podległego zespołu,
    • Kierowanie podległymi pracownikami, w szczególności: motywowanie, ocena kompetencji pracowników, dbanie o ich rozwój, wyznaczanie pracownikom zadań i celów oraz kontrola ich realizacji,
    • Zapewnienie przestrzegania przez podległy zespół przepisów i obowiązujących procedur,
    • Przekazywanie i przejmowanie zmiany,
    • Podejmowanie decyzji o dopuszczeniu pracowników do stanowisk pracy,
    • Realizowanie zadań produkcyjnych (nadzór na parametrami jakościowymi i ilościowymi),
    • Współpraca z innymi działami w zakresie utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego,
    • Raportowanie zgodnie z bieżącymi potrzebami,
    • Monitorowanie powierzonych wskaźników.

    Wymagania:

    • Minimum 3- letnie doświadczenie w obszarze produkcji lub działach wspierających,
    • Wykształcenie – średnie o profilu technicznym,
    • Umiejętność organizowania pracy w powierzonym obszarze,
    • Umiejętność delegowania zadań,
    • Umiejętność komunikowania i motywowania załogi,
    • Otwartość na zmiany,
    • Wywieranie pozytywnego wpływu na zespół,
    • Znajomość systemu SAP oraz języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Ambitne zadania w obrębie stanowiska i wydziału,
    • Możliwość rozwoju umiejętności przywódczych,
    • Atrakcyjny pakiet płacowy i socjalny (m.in. opieka medyczna, przychodnia przyzakładowa, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny (PPE), kafeteryjny system benefitów, basen).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV
    klikając na przycisk „Aplikuj”
    lub pomocą formularza dostępnego w zakładce „kariera” na stronie www.canpack.eu

    Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883."

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.canpack.eu