Mistrz zmianowy

CANPACK Group

  • Dębica

    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przekazanie i przyjęcie zmiany;

  • dopuszczenie pracowników do stanowisk pracy;

  • dbałość o bezpieczeństwo i warunki pracy na podległych stanowiskach;

  • realizacja zadań produkcyjnych (nadzór nad parametrami jakościowymi i ilościowymi);

  • koordynacja przezbrojeń i usuwania awarii;

  • realizacja zadań wynikających z systemów ISO, WCM;

  • współpraca z innymi działami w celu utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego;

  • wprowadzanie danych, praca z systemami SAP, WIERA i raportowanie procesu;

  • wdrażanie i szkolenie nowych pracowników oraz dbałość o podnoszenie kwalifikacji członków podległego zespołu - ocena i weryfikacja umiejętności pracowników;

  • zabezpieczenie materiałów i środków do produkcji.

Nasze wymagania

  • minimum 3- letnie doświadczenie w obszarze produkcji lub działach wspierających;

  • wykształcenie – min. średnie o profilu technicznym;

  • umiejętność organizowania pracy w powierzonym obszarze;

  • umiejętność delegowania zadań;

  • umiejętność komunikowania i motywowania załogi;

  • otwartość na zmiany;

  • znajomość systemu SAP oraz języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • uprawnienia energetyczne w zakresie nadzoru;

  • kurs: BHP, P.POŻ. udzielanie pierwszej pomocy

To oferujemy

  • interesującą pracę w szybko rozwijającej się grupie kapitałowej;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska;

  • możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania doświadczeń;

  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna LUXMED, spotkania integracyjne i wycieczki, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do wczasów).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

CANPACK FIP

CANPACK Group is a global manufacturer of environmentally friendly, modern packaging solutions, supplying top quality primary packaging, on time and wherever needed. The company, headquartered in Krakow (Poland), runs operations in 19 countries and employs over 8,000 people worldwide in 29 production sites for aluminum beverage cans, glass bottles, metal closures and containers for food and chemical industries. For 30 years the company has been consequently developing its business to become one of the leading global players on the international packaging market.

With sustainability and corporate social responsibility being an important part of the Group’s DNA, CANPACK actively supports initiatives dedicated to environmental protection and local communities.

Przewiń do profilu firmy