Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mistrz Zmianowy

FAMUR S.A.O firmie

FAMUR S.A.

Tadeusza Boya Żeleńskiego 107

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu

  • realizacja przyjętych planów produkcyjnych

  • nadzór nad zapewnieniem ciągłości produkcji

  • nadzór nad dokumentacją techniczną

  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w podległym obszarze

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku: obróbka skrawaniem lub pokrewne

  • doświadczenie w pracy na produkcji i w obsłudze maszyn do obróbki

  • znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • umiejętność kierowania zespołem

  • umiejętność planowania organizacji pracy

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe + część ruchoma

  • pracę w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowane wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa Rekrutacyjna

3

Spotkanie Rekrutacyjne