Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Zmianowy

Nobile Motors Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy techników w warsztacie

  • nadzorowanie przebiegu naprawy, a w szczególnych przypadkach bezpośrednia pomoc przy wykonywaniu naprawy

  • nadzór nad kompletnością i poprawnością dokumentacji naprawy

  • przeprowadzanie kontroli końcowej wykonanych napraw

  • działania ukierunkowane na osiąganie wysokiego stopnia zadowolenia Klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w autoryzowanym serwisie samochodów

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w firmie o uznanej na rynku marce

  • praca w nowoczesnym nowowybudowanym serwisie w Kielcach

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bardzo dobrą organizację pracy według standardów marki Mercedes-Benz

  • atrakcyjne warunki wynagradzania

  • bogaty program szkoleń wewnętrznych Mercedes-Benz

  • prywatną opiekę medyczną