Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Zmianowy

NSK BEARINGS POLSKA S.A.O firmie

  • Jagiellońska 109, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

NSK BEARINGS POLSKA S.A.

Jagiellońska 109

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem ok. 50 pracowników (organizacja pracy, motywowanie, nadzorowanie procesów),

  • Ewidencjonowanie czasu pracy podległych pracowników,

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych obowiązujących przepisów przez podległych pracowników,

  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla nowych pracowników,

  • Nadzorowanie dostaw komponentów do produkcji i weryfikacja dostaw,

  • Realizacja procesu wytwarzania oraz przygotowywanie raportów i rozliczeń z bieżącej produkcji,

  • Nadzór nad ciągłością pracy maszyn i utrzymaniem ich w dobrym stanie technicznym,

  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy,

  • Przestrzegania systemu jakości i wdrażanie procesów ciągłego doskonalenia.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2),

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy pod presją czasu,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole,

  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,

  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami,

  • Rozwój poprzez dofinansowanie do kursów lub nauki języków obcych,

  • Jasne kryteria awansu.

NSK jest japońskim, wiodącym dostawcą łożysk, komponentów dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych. NSK zatrudnia ponad 31 500 osób na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Polityka prywatności

Wszelki informacje na temat polityki prywatności znajdą Państwo na stronie https://www.nskeurope.pl/pl/disclaimer-privacy-statement.html#tab4444