Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Zmianowy

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zbudujmy razem przyszłość.

    wezi-tec należy do Grupy Weber, wiodącego, dynamicznie rozwijającego się rodzinnego przedsiębiorstwa z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które posiada zakłady produkcyjne
    w Niemczech, Polsce
    i Chinach. Naszą firmę współtworzy na całym świecie około 1000 pracowników.

    Jako nowoczesne, zorientowane na przyszłość przedsiębiorstwo w branży technologii tworzyw sztucznych, posiadamy kulturę przedsiębiorstwa zorientowaną na wartości. Stawiamy na rozwój talentów! Pole do działań twórczych, interesujące możliwości awansu
    i partnerska atmosfera
    w pracy są dla nas oczywiste.

    Wspólnie rozwijamy produkty, które towarzyszą ludziom na co dzień. Być może również
    i Wam.
    Miejsce pracy: Legnica

    Zakres obowiązków

    • Nadzór nad procesami produkcyjnymi jednego z Wydziałów Produkcyjnych;
    • Współpraca z pozostałymi Działami;
    • Nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników;
    • Zapewnienie wysokiej efektywności oraz jakości produktów;
    • Optymalizacja procesów produkcyjnych;
    • Raportowanie Produkcji;
    • Szkolenie pracowników;

    Poszukiwane kompetencje

    • Znajomość zagadnień technicznych/produkcyjnych;
    • Wykształcenie minimum średnie;
    • Mile widziane doświadczenie w branży automotive;
    • Doświadczenie w zakresie zarządzania personelem;
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
    • Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy i podległego personelu;
    • Znajomość programów tj. Excel, World;

    Oferujemy

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i nastawionej na rozwój;
    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Proces wdrożenia do firmy i na stanowisko pracy;
    • Wczasy pod gruszą, karty podarunkowe;
    • Karta Medicover po okresie próbnym;
    • Karta Multisport;
    • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.
    List motywacyjny wraz z CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:
    bottom