Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Zmianowy

  • Lubliniec, Ciasna (pow. lubliniecki), Dzielna (pow. lubliniecki), śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INVADO Sp. z o.o. należy do grupy Arbonia. Jest to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się producentów drzwi wewnętrznych o ugruntowanej pozycji na rynku od lat. Firma specjalizuje się w produkcji fornirowanych i technicznych drzwi wewnętrznych, INVADO prowadzi sprzedaż w kraju i za granicą, biorąc pod uwagę najwyższą jakość i troskę o środowisko naturalne.

     Poszukuje osoby na następujące stanowiska:

    MISTRZ ZMIANOWY
    Miejsce pracy: Dzielna ul. Leśna 2, 42-793 Ciasna

    Ogólny zakres obowiązków:

    • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
    • zarządzanie zespołem pracowników podległych około 20 osób
    • monitorowanie kluczowych wskaźników procesu produkcyjnego
    • kontrola jakości wyrobów gotowych
    • organizowanie stanowisk pracy podległych pracowników
    • nadzór nad ustawianiem maszyn zgodnie z reżimem technologicznym,
    • znajomość przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór nad ich przestrzeganiem przez podległych pracowników.
    • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych pracowników podległych

    Nasze wymagania

    • wykształcenie średnie
    • znajomość pakietu Microsoft Office
    • umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz pracy w zespole
    • umiejętność skutecznego działania w dynamicznym otoczeniu, otwartość na zmiany
    • dobra organizacja pracy
    • gotowość do pracy w systemie III zmianowym

    Oferujemy:

    • pracę w firmie należącej do międzynarodowego koncernu.
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczna premia i nagroda roczna uzależniona od wyniku.
    • pakiet socjalny: bony na święta, dopłaty do wypoczynku dzieci i młodzieży, program pożyczek.
    • pracę w młodym rozwijającym się zespole
    • przyjazną atmosferę pracy
    • bezpłatny dowóz i odwóz pracowników na trasach:
    1. Przystajń–rynek - Bór Zajaciński – szkoła - Ługi Radły (skrzyżowanie obok kościoła) - Ługi Radły (remiza strażacka) - Niwki - Panoszów (bloki) - Panoszów (skrzyżowanie) - Sieraków (obok remizy strażackiej) - Jeżowa – Dzielna
    2. Koszęcin - Cieszowa - Hadra - Mochała (skrzyżowanie) - Chwostek - Lisów - Kochanowice - Kochcice (kościół) - Kochcice (sklep) – Dzielna
    3. Lubliniec Aleja Solidarności - Lubliniec ul. Zwycięstwa - Lubliniec ul. Oleska - Lubecko (skrzyżowanie) - Glinica - Pietruchowe - Ciasna – Dzielna
    4. Lubecko - Draliny - Pawonków - Gwoździany – Dzielna

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o złożenie Podania lub CV osobiście w sekretariacie firmy pod adresem: INVADO Sp. z o.o. Dzielna ul. Leśna 2, 42-793 Ciasna, tel. 34 35 10 540(sekretariat), w godzinach Poniedziałek od 8:00 do 17:00 Wtorek, Środa, Czwartek od 8:00 do 16:00 Piątek od 8:00 do 15:00., lub drogą elektroniczną za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    Nadesłanych ofert nie zwracamy, skontaktujemy się z wybranymi osobami, zapewniamy dyskrecję.