Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mistrz zmianowy

KronospanO firmie

Kronospan

Wołkowyska 32

Poznań

jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko

Nr referencyjny: MZMA/102020
Miejsce pracy: Poznań

Twoje obowiązki:

  • Bieżące nadzorowanie poszczególnych etapów procesu produkcyjnego;
  • Bieżące nadzorowanie jakości wyrobu gotowego;
  • Nadzór nad pracownikami zmian;
  • Kontrola raportów i list kontrolnych sporządzanych przez podległych pracowników;
  • Wsparcie w organizacji i kontroli prac podczas postojów technologicznych i remontowych;
  • Nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, przepisów BHP, instrukcji pracy, dokumentacji procesowej;
  • Monitorowanie i raportowanie czasu pracy podległych pracowników.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne (elektryczne, mechaniczne);
  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym;
  • Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Lokalizacja w centrum Rataj (łatwy dojazd transportem MPK)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bez okresu próbnego)
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Udział w akcjach promujących ekologię
Oferty zawierające CV prosimy przesyła klikając w przycisk aplikowania.

Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa,
numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612.

Ogłoszenie archiwalne