Logo Pracuj.pl

Mistrz zmianowy

"HUTA POKÓJ PROFILE SP. Z O.O.O firmie

"HUTA POKÓJ PROFILE SP. Z O.O.

Piotra Niedurnego 79

Ruda Śląska

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i organizacja pracy podległych pracowników produkcji,
  • realizacja planu produkcji, zgodnie z wymaganiami terminowymi, jakościowymi i kosztowymi,
  • udział we wdrażaniu nowych produktów, technologii oraz urządzeń,
  • zarządzanie procesem produkcji kształtowników formowanych na zimno w oparciu o cele i wskaźniki, tworzenie i analiza raportów i zestawień,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy,
  • nadzór nad należytym stan maszyn, urządzeń, narzędzi, sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów na podległym obszarze,
  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych, monitoring i rozwój kompetencji podległego zespołu,
  • nadzorowanie i dopuszczenie pracowników do wykonywanych obowiązków,
  • kształtowanie właściwych stosunków międzyludzkich w zespole oraz stwarzanie atmosfery sprzyjającej wysokiej wydajności pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne) bądź wyższe (kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność kierowania zespołem ludzi,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność ustalania priorytetów, otwartość na zmiany,
  • znajomość koncepcji Lean Manufacturing,
  • zaangażowanie oraz chęć rozwoju osobistego,
  • znajomość systemów i standardów jakości,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem i kwalifikacjami,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach,
  • praca w przyjaznej atmosferze.

Spółka „Huta Pokój Profile” Sp. z o.o., zajmuje się produkcją i sprzedażą kształtowników formowanych na zimno oraz walcowanych na gorąco.

Mistrz zmianowy, Piotra Niedurnego 79, Ruda Śląska