Mistrz Zmianowy

AQUILA Brzeg Sp. z o.o.O firmie

  • Parkowa 28, 49-318, Polska
    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

AQUILA Brzeg Sp. z o.o.

Parkowa 28

Skarbimierz (pow. brzeski)

Aquila Brzeg Spółka z o.o., będąca członkiem międzynarodowej grupy VPK Packaging,
producent tektury falistej, poszukuje do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem pracowników na zmianie produkcyjnej – 30 osób;
  • Realizacja zadań wynikająca z planu produkcji, zgodnie z wymogami jakościowymi
    i wydajnościowymi;
  • Planowanie pracy zmiany w oparciu o plan produkcyjny;
  • Nadzór nad właściwym i kontrolowanym przepływem materiałów w obrębie produkcji;
  • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną;
  • Egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi obszarami zakładu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - min. 2 lata;
  • Doświadczenie w branży tekturniczej lub w produkcji opakowań kartonowych będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Umiejętności zarządzania zespołem;
  • Umiejętności podejmowania decyzji, sprawnego rozwiązywania problemów występujących
    w środowisku produkcyjnym;
  • Umiejętności interpersonalnych umożliwiających budowanie pozytywnych relacji w dziale;
  • Zaangażowania, sumienności oraz dynamizmu w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu.
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AQUILA BRZEG SP. Z O.O. z siedzibą we Wrześni przy ulicy Objazdowej 6a. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest AQUILA BRZEG SP. Z O.O. z siedzibą we Wrześni przy ulicy Objazdowej 6a.
Podane dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeżeli uznają Państwo, że dane osobowe będą przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

Informujemy, mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłosić sprzeciw. W tym celu prosimy o kontakt.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie do wybranych kandydatów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy