Logo Pracuj.pl

Mistrz Zmianowy Utrzymania Ruchu

TKSM Biała Góra Sp. z o.o.O firmie

TKSM Biała Góra Sp. z o.o.

Łozińskiego 6

Smardzewice (pow. tomaszowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy w dziale utrzymania ruchu i koordynacja prac podległego zespołu
  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń w zakładzie
  • Współpraca z innymi działami w firmie, dostawcami i podwykonawcami
  • Nadzór nad realizacją planu napraw i remontów
  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw;
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z działem zakupów w zakresie zapotrzebowań na materiały i części

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu i w kierowaniu zespołem
  • Wiedza z zakresu budowy oraz zasad obsługi maszyn i urządzeń
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno
  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office oraz systemu SAP
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Znajomość przepisów BHP
  • Umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów.
  • Mile widziane zatwierdzenia górnicze (dozór mechaniczny)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Grupa 2 i Grupa 3)

To oferujemy

Z naszymi pracownikami wiążemy się na wiele lat oferując stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy. Na tym stanowisku możesz liczyć na samodzielne i odpowiedzialne zadania oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków, 13 wynagrodzeń rocznie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • 13 wynagrodzeń w roku

Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych „Biała Góra”Sp. z o.o. należą do uznanej na rynku europejskim grupy Quarzwerke GmbH. Specjalizujemy się w wydobyciu i produkcji surowców mineralnych na potrzeby przemysłu szklarskiego, ceramicznego, odlewnictwa, tworzyw sztucznych i budownictwa. Polskie Zakłady Grupy należą do czołówki dostawców surowców mineralnych.

Mistrz Zmianowy Utrzymania Ruchu, Łozińskiego 6, Smardzewice (pow. tomaszowski)