Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Zmianowy

  • Wieluń, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów samochodowych.

    W związku z silnym rozwojem biznesu i wzrostem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wieluń

    Główne obowiązki:

    • zarządzanie pracownikami: organizacja czasu pracy, motywowanie, dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i p.poż.
    • odpowiedzialność za wydajność i terminowość zleceń produkcyjnych
    • współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej
    • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu zmian optymalizacyjnych
    • wiedza z zakresu spawalnictwa, obróbki stali
    • umiejętność obsługi komputera
    • umiejętność delegowania zadań i rozliczania z nich
    • umiejętność organizacji pracy

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, posiadającej nowoczesny park maszynowy
    • możliwość szkoleń zawodowych i współpracy międzynarodowej
    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełny etat)
    • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".
    Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj":

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wielton S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    bottom