Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1308 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Zmiany/Brygadzista

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z Bielska-Białej.

    W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami  poszukujemy kandydatów na stanowisko Mistrza Zmiany/Brygadzisty.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    3162/15/PP
    Opis stanowiska:
    • realizacja zadań w procesie produkcyjnym zgodnie z obowiązującymi planami,
    • nadzór nad brygadą pracowników (30 osób),
    • realizacja celów jakościowych,
    • nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn,
    • przygotowywanie danych do raportów dotyczących wykorzystania i zużycia części zamiennych,
    • bieżąca kontrola materiałów eksploatacyjnych, półproduktów i surowców.
    Wymagania:
    • doświadczenie co najmniej 2 letnie na podobnym stanowisku (przemysłowe, wskazane Automotive),
    • znajomość  programów: Ms Excel, Word, Power Point, Access, BPCS,
    • umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych,
    • umiejętność zarządzania zapasami materiałowymi,
    • dobra znajomość metod i technik produkcyjnych,
    • podstawowa znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
    • podstawowa znajomość prawa pracy oraz przepisów BHP,
    • znajomość norm produkcyjnych,
    • znajomość procedur Canban,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,
    • dobra organizacja czasu pracy,
    • umiejętność analizy problemów.
    Oferujemy:
    • pracę w prężenie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
    • atrakcyjne szkolenia,
    • kursy językowe (język ang., niem.),
    • vouchery świąteczne,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • ubezpieczenie na życie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • kartę multisport,
    • stabilność zatrudnienia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 729.

    Horyzont Doradztwo Personalne
    ul. Zwycięstwa 16/18/16
    44-100 Gliwice
    tel 032 775 57 12
    www.horyzont.pl