Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.

Mistrz zmiany - Lider - Dział Material Supply

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. O firmie

Adama Mickiewicza 52

Wronki

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem kilkunastu pracowników logistyki

  • Zapewnienie terminowych dostaw materiałów na produkcję

  • Zarządzanie i optymalizacja zapasów materiałowych

  • Nadzorowanie zgodności z normami i zasadami bezpieczeństwa

  • Aktywne poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizacyjnych

  • Zwiększenie efektywności procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku zarządzającym w obszarze logistyki lub produkcji

  • Umiejętności zarządzania zespołem

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Samodzielnego podejmowania decyzji

  • Umiejętności analitycznych oraz pracy zespołowej

  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Znajomości procesów produkcyjnych i logistycznych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie– 90% Naszej Kadry Zarządzającej pozyskano w ramach struktur wewnętrznych i awansów

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań - każdego dnia uczymy się czegoś nowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po roku umowa na stałe

  • Atrakcyjny system premiowy – premie półroczne

  • Bonus finansowy na Święta

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dostosowane do potrzeb- rocznie organizujemy ponad 200 szkoleń dla Naszych pracowników

  • Przyjazną atmosferę, nieformalny dress code

  • Prace w młodym zespole

  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Benefit Multisport (50% dofinansowania z firmy)

  • Bezpłatny dojazd z Mirosławca, Wałcza, Piły, Chodzieży, Gołańczy, Szamotuł, Pniew, Międzychodu, Drezdenka, Krzyża

  • Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę- poznasz firmę oraz przyszłego przełożonego. Rekrutacja jest jednoetapowa. Po spotkaniu otrzymasz informacje zwrotną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Tak się u nas pracuje