Ta oferta pracy jest nieaktualna od 419 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz zmiany

  • Myślenice, Sucha Beskidzka, Limanowa, Nowy Targ, małopolskie
  • Kierownik
  • 30.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku z branży przemysłowej poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Limanowa, Myślenice, Nowy Targ, Sucha Beskidzka
    Region: małopolskie

    Zadania:

    • Zarządzanie podległym zespołem pracowników w czasie zmiany produkcyjnej
    • Realizacja założonych planów produkcyjnych
    • Koordynowanie procesu produkcyjnego
    • Monitorowanie procesu produkcji: wydajności, jakości i terminowości
    • Współpraca z innymi wydziałami produkcyjnymi

    Wymagania:

    • Minimum wykształcenie średnie techniczne
    • Praktyczne doświadczenie w kierowaniu zmianą produkcyjną
    • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
    • Samodzielność w podejmowanych działaniach
    • Znajomość narzędzi IT

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

    W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie Państwa aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz z tematem wiadomości „Mistrz zmiany”

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej