Logo Pracuj.pl

Mistrz Zmiany

NM POLSKA sp. z o.o.O firmie

7 500–9 500
brutto / mies.
  • Namysłów, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

NM POLSKA sp. z o.o.

Oleśnicka 12

Namysłów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Optymalizacja wydajności procesów produkcyjnych
  • Realizacja założonych planów produkcyjnych
  • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych
  • Współpraca z innymi działami
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, PPOŻ i dyscypliny pracy

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętność motywowania i zarządzania zespołem
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Zaangażowanie, sumienność i rzetelność
  • Chęć do nauki i rozwoju ścieżki kariery

To oferujemy

  • Wynagrodzenie na start wraz z premią: od 7500 zł brutto do 9500 zł brutto (w zależności od doświadczenia i kwalifikacji)
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Pakiet dodatkowych korzyści, dla Ciebie i Twoich bliskich (dofinansowanie posiłków, codziennie świeży owoc, prezenty na święta, nagrody stażowe, karnety sportowe, dodatki finansowe w związku ze ślubem pracownika i narodzinami dzieci, i wiele innych benefitów)
  • Ubezpieczenie na życie i dodatkową opiekę medyczną
  • Fundusz Emerytalny w całości opłacany przez pracodawcę
  • Indywidualne ścieżki rozwoju umożliwiające szybki awans i wzrost wynagrodzenia
  • Wsparcie i doświadczenie kompetentnego zespołu podczas procesu wdrożenia
  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie, będącej w fazie dużego wzrostu i działającej zgodnie z poszanowaniem Prawa pracy i praw pracowniczych
  • Praca maksymalnie na 3 zmiany – nie mamy czterobrygadówki
  • Bezpieczne środowisko pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

Zainteresowana/-a?

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: Dział Personalny, NM Polska Sp. z o.o. ul. Oleśnicka 12, 46-100 Namysłów lub za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem „Mistrz Zmiany”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane podania.

VELUX od przeszło osiemdziesięciu lat dostarcza swoje produkty pod dachy milionów domów – dzisiaj znają je niemal wszyscy. Za tymi produktami stoją ludzie, którzy są dumni ze swojego miejsca pracy oraz z tego, że pracują w zgranym zespole w unikalnej, skandynawskiej kulturze.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego NM Polska Sp. z o.o. w Namysłowie, producenta okien drewniano- poliuretanowych oraz kołnierzy aluminiowych, poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku: Mistrz Zmiany

Mistrz Zmiany, Oleśnicka 12, Namysłów