Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Zmiany Produkcyjnej (m/k)

BORGERS POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Złotoryja

    Złotoryja, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem celem realizacji planów produkcyjnych,

  • zapewnienie realizacji planu produkcyjnego oraz produkcji jak najwyższej jakości produktów zgodnie z wymaganiami klienta,

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, pracowniczej oraz nadzór nad dokumentacją techniczną, instrukcjami pracy (ODS, PSS) oraz ich aktualizacja;

  • raportowanie wskaźników produkcji,

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez działania prewencyjne;

  • przestrzeganie zasad i polityki zarządzania środowiskiem zgodnie z ISO 14001 oraz wymagań IATF 16949;

  • współpraca z innymi działami w zakresie optymalizacji produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe),

  • doświadczenie w pracy na produkcji na stanowisku mistrza/ brygadzisty,

  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. B1,

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

To oferujemy

  • lokalizacja pracy: Złotoryja,

  • Przyjazna atmosfera pracy w młodym i dynamicznym zespole,

  • Szansa zdobycia kwalifikacji i umiejętności w ramach organizowanych szkoleń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • premie za polecenia pracowników

  • premie za "idea box"

BORGERS POLSKA Sp. z o.o.

Borgers jest rodzinnym przedsiębiorstwem działającym na międzynarodowych rynkach. Naszym najważniejszym obszarem działalności jest przemysł motoryzacyjny, dla którego od ponad 150 lat produkujemy oraz rozwijamy komponenty wygłuszające, które stosowane są zarówno we wnętrzach samochodów osobowych, jak również ciężarowych. Współpracujemy z wieloma producentami marek znanych na całym świecie.

W zakładzie produkcyjnym Borgers Polska Sp.z.o.o. w Złotoryi, zlokalizowanym w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefa w Złotoryi, produkowane są elementy kabiny kierowcy (ścianki, podsufitki) do samochodów ciężarowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Przewiń do profilu firmy