Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Zmiany

POLBRAM STEEL GROUP SP. Z O.O. S.K.O firmie

  • Pułtusk

    Pułtusk, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zleceń wynikających z planów produkcji

  • nadzór nad zmianą produkcji

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej

  • utrzymywanie w powierzonym obszarze wszelkich standardów i procedur w zakresie bhp

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego

  • planowanie pracy i raportowanie wyników swojej zmiany

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne

  • umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu

  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania produkcją

  • znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • interesującą pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość korzystania z karty MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie