Logo Pracuj.pl

Mistrz zmiany

MTS POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Świebodzice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

MTS POLSKA sp. z o.o.

Wałbrzyska 38

Świebodzice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą pracowników produkcji
  • nadzorowanie procesów produkcyjnych
  • utrzymywanie wyznaczonej jakości i terminowości
  • działanie na rzecz obniżenia kosztów produkcji i podwyższenia wydajności
  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem norm BHP
  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych dla nowo przyjętych pracowników
  • współpraca z działami funkcjonującymi w ramach przedsiębiorstwa produkcyjnego, tj:. utrzymania ruchu, logistyki,
  • przygotowywanie harmonogramów pracy w odniesieniu do planów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • asertywność
  • umiejętności wprowadzenia i utrzymania dyscypliny pracy
  • determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
  • zaangażowanie

To oferujemy

  • Praca w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe zatrudnienie

O nas

O nas

MTS Polska sp z o. o. część grupy mts Maschinenbau GmbH, specjalizująca się w produkcji rozwiązań transportowych i podawczych na zautomatyzowane linie produkcyjne przemysłu samochodowego dla klientów tj. BMW, Daimler - Mercedes, Porsche, Tesla poszukuje energicznej i samodzielnej osoby na stanowisko Mistrza Zmiany.

Mistrz zmiany, Wałbrzyska 38, Świebodzice