Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mł. Specjalista ds. obsługi Klienta w dziale wydruków cyfrowych, graficznych oraz CAD

MULTIKOP - sp. z o.o.

  • Jagiellońska 97, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Jagiellońska 97

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie projektów graficznych na potrzeby druku cyfrowego,

  • Drukowanie i kopiowanie materiałów dostarczonych i zleconych przez klientów.

Nasze wymagania

  • Gotowość do doskonalenia,

  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, samodzielność,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie zleceń,

  • Wykształcenie minimum średnie.

Mile widziane

  • Znajomość programów COREL DRAW,PHOTOSHOP,ADOBE ILLUSTRATOR , Microsoft Word,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w firmie obecnej na rynku od 1993 r.,

  • Stabilną formę zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Multikop sp. z o.o. w Bydgoszczy zatrudni pracowników do działu usług wydruków cyfrowych, graficznych oraz CAD, związanych z bezpośrednią obsługą klienta.

Przewiń do profilu firmy

Osoby spełniające nasze wymagania prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj szybko".