Mł. Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.04.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 25.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Warszawa

    Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i
    kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku.

    W Banku BNP Paribas na pracowników czeka wiele ciekawych wyzwań. Z nami pomnażają kapitał wiedzy i zyskują jeszcze więcej pracując z prawdziwymi zawodowcami.

    TWÓJ KAPITAŁ:

    • kochasz rozmawiać z ludźmi;
    • masz pierwsze doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub w telefonicznej obsłudze klienta;
    • posiadasz wykształcenie minimum średnie;
    • chcesz się dalej rozwijać jako ekspert w sprzedaży;
    • cenisz sobie wolne weekendy.

    OPIS STANOWISKA

    • sprzedaż produktów banku przez telefon,
    • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych,
    • zachowanie wysokich standardów obsługi klienta,
    • udział w projektach z zakresu telemarketingu.

    GWARANTUJEMY:

    • umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premie, które dadzą Ci wpływ na poziom zarobków;
    • wolne weekendy;
    • programy rozwojowe i szkolenia, dzięki którym zostaniesz doradcą bankowym na mistrzowskim poziomie;
    • pracę wśród ciekawych świata ludzi, którzy przy okazji są specjalistami w swych dziedzinach i chętnie wdrożą Cię w wyższy poziom bankowości;
    • pakiet benefitów: dodatkowe dni urlopy, extra warunki na produkty bankowe oraz standardowo: LuxMed, Multisport czy dofinansowanie do wakacji;
    • strefę relaksu z wygodnymi pufami i pyszną kawą, które będzie sprzyjać ploteczkom na przerwie.