Oferta pracy

Mł. Specjalista ds. Wsparcia w Biurze Sprzedaży

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

Aleje Jerozolimskie 162a

Warszawa

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Wsparcie Menedżerów Grupy Agentów
  • Koordynowanie nadawania dostępów i przepięć OFWCA
  • Monitorowanie nadawania dostępów przez Menadżerów
  • Rejestrowanie nowych i zmian w powiązaniach Biur Sprzedaży
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby Dyrektora Biura Sprzedaży
  • Kompletowanie i aktualizacja dokumentów cesji, umów i aneksów
  • Aktualizacja informacji w systemie oraz wsparcie dla Oddziałów

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w obszarze wsparcia sprzedaży oraz we współpracy z pośrednikami ubezpieczeniowymi
  • Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Praktycznej znajomości MS Excel i MS PowerPoint
  • Bardzo dużej kreatywności, samodzielności, dokładności i terminowości
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Dofinansowania do kursów, szkoleń językowych i studiów podyplomowych
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30-9:00)
  • Ambitne, rozwijające i różnorodne zadania
  • Home Office
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne