Logo Pracuj.pl

Mł. Specjalista/-ka ds. Bezpieczeństwa – 1. Linia SOC

T-MobileO firmie

  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

T-Mobile

Marynarska 12

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Unix

  • Linux

System operacyjny

O projekcie

SOC w T-Mobile Polska to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce!

- Największa ściana wideo w Polsce (92m2, 102 monitory)

- Akredytacja CERT (Trusted Introducer)

- Operacje 24/7/365

- Jeden z kilkunastu tego typu obiektów Grupy Deutsche Telekom na świecie

- 3 linie wsparcia technicznego

- Możliwość zdobywania wiedzy technologicznej przy pracy z wieloma nowoczesnymi systemami

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pracach zespołu SOC (ul.Marynarska 12)
  • Monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń zdarzeń oraz incydentów
  • Podstawowa analiza przyczyn oraz wyjaśnienie incydentów
  • Obsługa systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT
  • Monitorowanie dostępnych źródeł informacji w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń
  • Prowadzenie monitoringu online aplikacji i infrastruktury IT na bazie dedykowanych aplikacji
  • Współpraca z jednostkami CERT w Polsce i na świecie
  • Przygotowywanie raportów dotyczących incydentów IT
  • Współpraca z 2. linią w celu wyodrębniania incydentów ze zdarzeń

Nasze wymagania

  • Znajomość modeli TCP/IP oraz protokoły: HTTP, SSH, SMTP, DNS
  • Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji rodziną systemów operacyjnych Windows, Linux, Unix
  • Znajomość zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT w jednej z dziedzin: systemy operacyjne Windows / Unix, sieci, bazy danych, www
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w bezpieczeństwie IT lub HelpDesk
  • Certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Szkolenia/ kursy w obszarze IT Security
  • Wykształcenie wyższe techniczne

To oferujemy

  • Współpraca w oparciu o umowę direct B2B
  • Pakiet medyczny, sportowy i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do platformy szkoleniowej RoDoS
  • Brak dress code'u - u nas możesz być sobą
  • Znam Talent – szkolenia lub pieniądze za polecenie znajomych do pracy 😊!
  • Poza tym możesz u nas liczyć na dostęp do naszych produktów i usług na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Wyślij CV

2

Rozmowa telefoniczna z rekruterem (ok. 15 min)

3

Spotkanie z przyszłym liderem

4

Witaj w T-Mobile

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Mł. Specjalista/-ka ds. Bezpieczeństwa – 1. Linia SOC, Marynarska 12, Mokotów, Warszawa