MLM ( Multi Level Marketing ) / D2D ( Door 2 Door ) Salesman

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • Białogard, Choszczno, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kołobrzeg, Koszalin, Nowogard, Police, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Wałcz

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań fotowoltaicznych klientom indywidualnym

  • Potrafisz tworzyć i podtrzymywać dobre relacje z klientami i podwykonawcami

  • Chcesz rozwijać umiejętności sprzedażowe i poprawić swoje finanse

  • Możesz opisać się przymiotnikami: zdeterminowana, zaangażowana, konsekwentna, nie posiadająca barier i oporów przed kontaktem z klientem

Nasze wymagania

  • Ma za sobą doświadczenie w strukturach MLM lub D2D ( warunek konieczny )

  • Elastyczności i dobrej organizacji pracy

  • Gotowości do pracy z narzuconymi targetami sprzedażowymi

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon

  • Pełne szkolenie sprzedażowo-produktowe

  • Stabilne i elastyczne warunki współpracy

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

FG ENERGY sp. z o.o

Spółka FG Energy jest partnerem wielu międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie odnawialnych źródeł energii. Mamy ambicje, by w ciągu dwóch najbliższych lat stać się jednym z liderów polskiego rynku fotowoltaiki. Naszą firmę tworzy zgrana oraz doświadczona grupa międzynarodowych profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem codziennych rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Posiadamy najnowszy know - how techniczny oraz sprzedażowy, a także najbardziej wykwalifikowanych managerów zdobywających i rozwijających swoje kompetencje nie tylko na polskim, rodzimym rynku, ale i w wielu krajach UE oraz poza nią. Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi specjalistami na rynku OZE!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy