Oferta pracy

Młodsza Administratorka/ Młodszy Administrator Systemu ERP

Grant Thornton

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie administratora systemu Alfresco we wdrażaniu nowych klientów

  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników

  • wsparcie użytkowników systemu

Nasze wymagania

  • znajomość języka JavaScript na poziomie podstawowym

  • umiejętność pracy na poziomie zawansowanego użytkownika w systemach Windows i Linux

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z wdrażaniem systemów informatycznych lub przy wsparciu użytkowników systemów informatycznych

  • podstawowa znajomość języka SQL

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • komunikatywność, zaangażowanie oraz chęć poszerzania swojej wiedzy

  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu klasy ERP

  • dodatkowym atutem będzie znajomość: JSON, Java, Apache Tomcat

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy (umowa o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów – m.in. MultiSport, bilety do kina, bony na zakupy, współpraca na zasadach B2B lub umowa zlecenie - w zależności od preferencji kandydata)

  • odpowiedzialna i ciekawa praca w zespole profesjonalistów

  • elastyczny system czasu pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)

  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy – praca w systemie hybrydowym (biuro w Poznaniu) lub home office

  • wewnętrzny system premiowy (bonus dla aktywnych)

  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego

  • przyjazna atmosfera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość pracy hybrydowej

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy