Logo Pracuj.pl

Młodsza Administratorka/ Młodszy Administrator Systemu ERP

Grant ThorntonO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie administratora systemu Alfresco we wdrażaniu nowych klientów
  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników
  • wsparcie użytkowników systemu

Nasze wymagania

  • znajomość języka JavaScript na poziomie podstawowym
  • umiejętność pracy na poziomie zawansowanego użytkownika w systemach Windows i Linux
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z wdrażaniem systemów informatycznych lub przy wsparciu użytkowników systemów informatycznych
  • podstawowa znajomość języka SQL
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • komunikatywność, zaangażowanie oraz chęć poszerzania swojej wiedzy
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu klasy ERP
  • dodatkowym atutem będzie znajomość: JSON, Java, Apache Tomcat

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy (umowa o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów – m.in. MultiSport, bilety do kina, bony na zakupy, współpraca na zasadach B2B lub umowa zlecenie - w zależności od preferencji kandydata)
  • odpowiedzialna i ciekawa praca w zespole profesjonalistów
  • elastyczny system czasu pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)
  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy – praca w systemie hybrydowym (biuro w Poznaniu) lub home office
  • wewnętrzny system premiowy (bonus dla aktywnych)
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • możliwość pracy hybrydowej

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Młodsza Administratorka/ Młodszy Administrator Systemu ERP, pomorskie