Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Asystentka/Młodszy Asystent ds. wsparcia administracji i Zarządu

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.O firmie

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 16A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura Spółki

  • wsparcie Członka Zarządu oraz działu zakupów

  • obsługa podróży służbowych (rezerwacje, rozliczenia)

  • obsługa korespondencji biurowej oraz wsparcie przy obiegu dokumentów

  • obsługa spotkań biurowych

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji

  • inne zadania administracyjne

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (praca biurowa) – min. rok

  • zdolności komunikacyjne i pozytywne nastawienie do pracy

  • umiejętność ustalania priorytetów

  • umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji

  • samodzielność i proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań

  • min. dobra znajomość pakietu MS Office - Excel, PowerPoint

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, rzetelność i systematyczność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 mile widziana

To oferujemy

  • umowa o pracę (na początek okres próbny)

  • praca w Warszawie (w fajnym biurze i/lub zdalnie)

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • karta MultiSport

  • fajny szef

  • zgrany zespół

  • możliwość nauki i rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatki na święta

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych, przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Przewiń do profilu firmy