Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa

PODATKOWY.INFO sp. z o.o.O firmie

  • Baranów (pow. grodziski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poszukujmy pracowników do dużego biura rachunkowego.

Poszukujemy przede wszystkim osób z doświadczeniem w księgowości, takich z licencją MF i bez licencji - jedynie z samym doświadczeniem. Nie jesteśmy jedynie zainteresowani zatrudnianiem osób bez żadnych, najmniejszych umiejętności.

OPIS STANOWISKA:

  • Praca w dużym zespole, pod nadzorem i przy pomocy doświadczonych księgowych.
  • Miejsce pracy: Baranów (ten Baranów pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim, a Żyrardowem).
  • Praca na cały etat, na umowę o pracę w godzinach 8 -16, przy czym istnieje możliwość korzystania z "ruchomego czasu pracy".
  • Nie ma możliwości pracy zdalnej, ani zatrudnienia na część etatu.
  • Jesteśmy zainteresowani jedynie długoterminową współpracą.

OBOWIĄZKI:

  • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego
  • segregowanie wprowadzanych dokumentów
  • kontrola poprawności wprowadzonych danych
  • pomoc w sprawach administracyjnych
  • realizacja innych zadań związanych z księgowością

OCZEKUJEMY:

  • znajomości zasad rachunkowości i podatków
  • znajomości przepisów podatkowych
  • znajomości jakiegokolwiek programu księgowego
  • znajomości pakietu MS Office
  • zaangażowania, sumienności i konsekwencji
  • chęci do nauki,
  • gotowości do uczęszczania na kursy i szkolenia,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • dokładności i skrupulatności,
  • prawa jazdy i poruszania się samochodem (metro jeszcze do nas nie dojeżdża).

NIE OCZEKUJEMY:

  • wyższego wykształcenia
  • pracy w nadgodzinach,
  • strachu przed wyrażaniem własnych opinii i wprowadzania własnych rozwiązań,
  • znajomości języków obcych,
  • zostawania „po godzinach” i pracy w soboty,

BĘDZIE MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu księgowości,
  • znajomość programu Comarch Optima,
  • znajomość programu Płatnik
  • umiejętność budowania relacji z Klientem
  • pozytywne nastawienie i miły uśmiech.

OFERUJEMY:

  • stałą solidną pracę,
  • zatrudnienie na umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16.

Ogłoszenie archiwalne