Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa

DOMESTA Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie wstępnej weryfikacji dokumentów księgowych pod względem formalno-prawnym oraz księgowym,

  • Kompletowanie, nanoszenie dekretów oraz księgowanie dokumentów

  • Wprowadzanie dowodów księgowych do systemu finansowo-księgowego

  • Uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz WNiP,

  • Archiwizacja dokumentów,

  • Kontakt z innymi działami wewnątrz firmy,

  • Aktywne wsparcie w czynnościach i zadaniach realizowanych przez Dział Księgowości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe / osoba w trakcie studiów

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Znakomita organizacja pracy własnej,

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy, partnerską atmosferę współpracy,

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,

  • Umowa o pracę (praca w pełnym etacie od pn-pt),

  • Odpowiednie narzędzia pracy

Domesta Sp . z o.o. powstało w 1992 roku i od tego czasu zrealizowało i oddało do użytku ponad 2,5 tysiąca mieszkań w blisko 100 budynkach wielorodzinnych. Stały wzrost sprzedaży, wysoka jakość wykonywanych mieszkań i stosowanych materiałów oraz terminowość w oddawaniu budynków to główne zalety dewelopera.

Sukces firmy to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego Domesta to zespół profesjonalistów, którzy lubią to, co robią. Doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynierów, kierowników i inspektorów budowlanych to gwarant rzetelnego wykonania powierzonych im zadań.

Przewiń do profilu firmy