Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza księgowa - Junior accountant

INTEC EU SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijającą się firma z branży inżynieryjno-budowlanej (energetyka solarna) prowadząca swoje działania zarówno w Polsce jak i innych krajach EU poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszej księgowej/Junior accountant.

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie wyciągów i faktur kosztowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych i wyjaśnianie rozrachunków
  • Kontrolowanie terminów płatności
  • Rozliczanie delegacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze finansów/ rachunkowości/ ekonomii
  • 1-2 letnie doświadczenie w księgowości firmy międzynarodowej
  • Znajomość bankowości internetowej i tematyki przygotowywania przelewów dla kontrahentów krajowych i zagranicznych – unijnych i spoza Unii
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Dokładność i zaangażowanie w obowiązki
  • Znajomość systemu księgowego Optima
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Opiekę medyczną
  • Umowę o pracę

Zgłoszenia prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne