Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa - Junior Accountant

RICOR Polska Sp. z o.o.

3C

Starczanowo (pow. wrzesiński)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów sprzedażowych i zakupowych oraz wyciągów bankowych

  • Wystawianie faktur i not obciążeniowych

  • Weryfikacja księgowanych dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • Kontrola nad obiegiem dokumentów i ich archiwizacja

  • Wsparcie w przygotowywaniu miesięcznych deklaracji VAT

  • Wsparcie członków zespołu w działaniach mających na celu zamknięcie miesiąca

  • Kontrola, analiza, uzgadnianie sald rozrachunkowych

  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel)

  • Praktyczna znajomość bieżących przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT i CIT)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz analityczne

  • Dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu zleconych zadań

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i wyznaczania priorytetowych zadań

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość systemu Comarch ERP Optima

To oferujemy

  • Ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w środowisku międzynarodowym

  • Samodzielne stanowisko pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Przyjazną atmosferę, pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

RICOR Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy globalnego producenta części metalowych, który dostarcza innowacyjne rozwiązania dla klientów w sektorze automotive na całym świecie. RICOR™ jest uznaną marką w zakresie tłoczenia i montażu elementów nadwozi i podwozi samochodowych.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.ricor.co.uk

Przewiń do profilu firmy