Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa

LEEO firmie

  • Kajetany (pow. pruszkowski)

    Kajetany (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie dokumentów

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • prowadzenie ewidencji magazynowej i comiesięczne uzgadnianie magazynów z kontem księgi głównej

  • dekretacja i księgowanie delegacji

  • dekretacja i księgowanie faktur kosztowych

  • Sporządzanie Intrastat

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości (obszar AP, AR)

  • preferowane doświadczenie w firmie transportowej

  • wykształcenie ekonomiczne o specjalności rachunkowość

  • bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel

  • mile widziana znajomość systemu Sage Symfonia

  • sumienność i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole

Profil kandydata

Młodsza księgowa powinna mieć przynajmniej roczne doświadczenie w księgowości lub przynajmniej posiadać wykształcenie ekonomiczne o specjalności rachunkowość.