Młodsza Księgowa/Księgowy

  • Pruszków, mazowieckie
  • 05-800 Pruszków, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 05.08.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 04.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    BCS Automotive Interface Solutions Sp. z o.o. jest częścią holdingu należącego do grupy Luxshare Hong Kong Limited. Jako cała grupa produktowa w maju 2018 staliśmy się niezależną globalną korporacją motoryzacyjną zatrudniającą na całym świecie 5,650 Pracowników. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach, posiadamy 12 lokalizacji zajmujących się produkcją oraz 15 biur sprzedażowych oraz centrów inżynieryjnych. Nasza sprzedaż wynosi 991 M USD.

    Zakład produkcyjny BCS Automotive Interface Solutions Sp. z o.o. w Pruszkowie położony jest w kompleksie logistyczno-produkcyjnym Millenium Logistics Parks. Jesteśmy jednym z głównych producentów systemów sterujących pojazdami BCS AIS. Obecnie, na liniach produkcyjnych montowane jest rocznie około 25 mln sztuk wyrobu gotowego. Dodatkowo posiadamy bogaty park maszynowy na działach wtryskarek i odlewni, gdzie produkujemy podzespoły przeznaczone bezpośrednio na linie montażowe. W gronie naszych stałych klientów znajdują kluczowe marki producentów samochodów osobowych.

    Poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków (niedaleko stacji kolejowej SKM)

    Zakres obowiązków:

    • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych i zakupowych, not kredytowych (PO, NON PO) w SAP ERP
    • Rozliczanie kosztów podróży służbowych
    • Uczestnictwo w działaniach zamknięcia miesiąca i roku
    • Kontakt z klientami i innymi działami firmy
    • Rozwiązywanie bieżących problemów

    Wymagania:

    • Pierwsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe finansowe lub pokrewne
    • Umiejętność pracy z fakturami (wystawianie, księgowanie)
    • Znajomość programu MS Excel
    • Znajomość programu SAP mile widziana
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • Realne możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji
    • Ciekawe stanowisko i pracę pełną wyzwań
    • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
    • Prywatną opiekę medyczną