Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza księgowa/księgowy

Minova Ekochem S.A.O firmie

  • Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Księgowane faktur zakupu krajowych i zagranicznych i innych dokumentów kosztowych

  • Wystawianie faktur sprzedaży krajowych i zagranicznych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Sporządzanie przelewów bankowych dla wszystkich płatności

  • Rozliczanie kont należności i zobowiązań

  • Potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic

  • Analiza i monitorowanie należności (przygotowanie monitów i not odsetkowych)

  • Księgowanie dokumentów magazynowych

  • Aktualizacja kartotek nabywców/dostawców i zapasów w systemie księgowym

  • Bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizacji powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego

  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości, na podobnym stanowisku, mile widziane w branży produkcyjnej

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego nastawiona na komunikacje emaliową

  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność

  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, zdolności analityczne i łatwość uczenia się, a także wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia + premia roczna uzależniona od wyników pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Karta Benefit-Multisport

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia

  • Możliwość udziału w interesujących projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Minova Ekochem S.A.

Naszym celem jest sukces każdego z klientów, każdego dnia, w każdym zakątku świata. Jesteśmy dumni z tego, że prowadzimy działalność w sposób bezpieczny, odpowiedzialny i zrównoważony.

Zasady jakimi się kierujemy na co dzień to:

Szanujemy i doceniamy każdego człowieka

Bezpieczeństwo, Zdrowie i Środowisko napędzają każdy aspekt naszej pracy

Razem tworzymy firmę – dzięki temu odnosimy sukcesy

Jako spółka australijskiej grupy Orica, Minova Ekochem S.A. produkuje i sprzedaje chemiczne materiały budowlane, systemy kotew skalnych, akcesoria dla górnictwa, budownictwa oraz dla przemysłu . W naszym asortymencie znajdują się środki do zabezpieczania tuneli, żywice do uszczelniania przed dostępem gazu i wody, materiały wypełniające ubytki w gruncie, materiały do renowacji budynków i wiele innych produktów.

Przewiń do profilu firmy