Logo Pracuj.pl

Młodsza księgowa / księgowy

Digital Care Sp. z o.o.O firmie

Digital Care Sp. z o.o.

Marszałkowska 126

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów magazynowych;
  • przygotowywanie płatności;
  • księgowanie wyciągów bankowych;
  • weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków.

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne;
  • chęć rozwoju w dziale księgowości;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na systemie Rewizor i Subiekt firmy Insert;
  • dobra organizacja pracy;
  • dokładność, skrupulatność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Codzienne wyzwania dzięki czemu nigdy nie będziesz się nudzić!
  • Realną możliwość rozwoju – my nie obiecujemy, my działamy!
  • Szkolenia wdrożeniowe i zestaw startowy na powitanie
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, kurs angielskiego
  • Jeden krótszy dzień pracy - w piątki pracujemy do 14:00!
  • Owoce dla pracowników
  • Spotkania integracyjne i dużo uśmiechu na co dzień
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Pyszną kawę 🙂

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • jeden krótszy dzień pracy

Digital Care od 2012 r. projektuje i wdraża innowacyjne programy ubezpieczeniowe i usługi dla urządzeń mobilnych, z których korzystają miliony Klientów. Działamy szybko i elastycznie, rozpoznajemy potrzeby naszych Partnerów biznesowych i kreujemy rozwiązania odpowiadające ich wymaganiom. Naszą firmę tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania, z innowacyjnymi pomysłami i odwagą biznesową. Dołącz do naszego Zespołu!

Młodsza księgowa / księgowy, Marszałkowska 126, Śródmieście, Warszawa