Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodsza Księgowa/Księgowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy nowoczesną firmą IT, liderem na rynku polskim w udostępnianiu oprogramowania w modelu saas. Od 2009 roku notujemy z roku na rok dynamiczny wzrost. Zapewniamy dziesiątkom tysięcy polskich firm narzędzia do samodzielnego prowadzenia biznesu. Poza tym nasi eksperci dostarczają przedsiębiorcom niezbędną wiedzę prawno-księgową. Więcej na stronie http://wins.pl/

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie księgowości klientów biura rachunkowego: KPIR, ryczałt ewidencjonowany, pełna księgowość, rejestry VAT,
    • wprowadzanie danych księgowych do systemu księgowego,
    • klasyfikowanie kosztów zgodne z ustawami podatkowymi, weryfikacja zapisów w oparciu o przepisy podatkowe,
    • przygotowywanie deklaracji, sprawozdań podatkowych i finansowych do instytucji państwowych,
    • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów i informacji.

    Wymagania:

    • osoba studiująca zaocznie na kierunku zawodowym związanym z rachunkowością,
    • gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze wiedzy podatkowej, rachunkowości i prawa gospodarczego,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nowoczesnych technologii,
    • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie,
    • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju,
    • wsparcie w realizacji własnych pomysłów,
    • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
    • pakiet prywatnej opieki medycznej.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz! znajdujący się na dole ogłoszenia.