Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza Księgowa

STRATEGA CEE sp. z o.o.

3 5005 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wólczańska 125

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu i przełożonych w bieżącej pracy działu księgowego

  • Przygotowanie raportów, zestawień, opracowywanie materiałów, przygotowywanie oraz edycja dokumentów

  • Bieżącą korespondencją z firmami zewnętrznymi w języku angielskim

  • Wystawianiem faktur oraz faktur korygujących w systemie Optima

  • Budżetowanie

  • Cash flow

  • Wsparciem Starszej Księgowej w różnych procesach finansowych oraz kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy (40h tygodniowo)

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Chęć rozwoju w obszarze księgowym

  • Samodzielność i terminowość

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Zdolność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Samodzielną, pełną różnorodnych zadań pracę

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenia w międzynarodowej organizacji

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia z obszaru Księgowości

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Studenci studiów zaocznych mile widziani.

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma Stratega CEE Sp. z o.o. działająca w obszarze consultingu międzynarodowego poszukuje osób ze znajomością języka angielskiego do pracy w roli Młodsza Księgowa